Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Ok

GRAMOFON SANAT MERKEZİ POPÜLER MÜZİK KOROSU ÖZEL KONSERİ - Ana Sponsor EGE DEKOR

Join
Sun May 26, 2013 8:00 PM
Tepekule Kongre Merkezi, MMO
EGE DEKOR Ana Sponsorluğunda ;

Türkiye'nin ilk Popüler Müzik Korosu olan Gramofon Sanat Merkezi Popüler Müzik Korosu yepyeni bir konserle karşınızda !


Gramofon Sanat Merkezi Popüler Müzik Korosu 10. konseriyle ; geçmişten günümüze uzanan popüler müziğin klasikleşmiş en hit parçalarının yanı sıra ; farklı sürprizlerle İzmirli'lere bir müzik şöleni daha yaşatmaya hazırlanıyor.

Müzikalite ve eğlenceyi birleştiren performansıyla farklılığını hissettiren Gramofon Sanat Merkezi Popüler Müzik Korosu, 26 Mayıs 2013, Pazar günü Bayraklı M.M.O Tepekule Kongre ve Sergi Sarayı- Anadolu Salonu’nda bir kez daha İzmirli müzikseverlerle buluşacak.

Kuruluşundan bu yana gerçekleştirmiş olduğu salon konserleri, Yerel - Ulusal Televizyon ve Radyo programlarıyla bir "marka" olabilmenin haklı gururunu yaşayan Gramofon Sanat Merkezi Popüler Müzik Korosu'nun birbirinden enerjik şarkılarıyla yaşatacağı bu müzik şölenine

HEPİNİZ DAVETLİSİNİZ !


Tarih : 26 Mayıs 2013 , Pazar
Saat : 20.00
Yer : M.M.O Tepekule Kongre ve Sergi Sarayı - Anadolu Salonu Bayraklı / İZMİR

Detaylı Bilgi : 0232 364 11 12 Gramofon Sanat Merkezi
gramofonsanat@hotmail.com

Not: Açık ve Kapalı olmak üzere 2 adet ücretsiz otopark mevcuttur. Toplu Taşıma Araçlarıyla gelmek isteyen izleyicilerimiz için ise :
Tepekule Kongre ve Sergi Sarayı'na ulaşım İZBAN ile sağlanmaktadır. "Salhane Durağı" Tepekule'nin hemen yanında bulunmaktadır.KONSERİMİZİN ANA SPONSORU OLAN EGE DEKOR'a KATKILARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ.

www.egedekorizmir.com
0232 262 45 25